Pegazus Panzió Dombegyház

Családoknak is ideális

Dombegyház Békés megye déli részén, a román határ mellett helyezkedik el. A Romániai határátkelő megközelíthető a Dombegyháztól 10 km-re lévő Battonyán, helyben minden szombaton 8-16 óráig ideiglenes határnyitás, valamint Gyulán, mely 40 km-re található.

A panzió a központtól 1,5 km távolságban van, csendes, nyugodt, falusi környezetben. A községben horgászatra és vadászatra nyílik lehetőség, valamint a 25 km-re fekvő Mezőhegyesen szintén horgászatra, továbbá az ott lévő Állami Ménesbirtok területén lovaglásra és hintózásra van mód és a lótenyésztéssel kapcsolatos történelmi látványosságok megtekintésére. A szomszéd városban Battonyán, termálfürdő és strand található, Gyula pedig egy híres fürdőváros.

A panzióban öt vendégszoba áll rendelkezésre, 2 db négyágyas és 3 db két ágyas. Szobáink fürdőszobával, TV-vel, valamint légkondicionálóval felszereltek, ingyenes Wi-Fi. A panzióhoz étterem is tartozik, mely minden nap 12-19 óráig nyitva, vasárnap 12-15 óráig, a la carte étlappal, valamint hétköznaponként kedvezményes menüvel várja vendégeit. A 60 fős étterem rendezvények lebonyolítására is alkalmas.

Az udvaron parkoló, sütő hely, játszótér és halastó nyújt kellemes környezetet.

A Pegazus Panzió és Étterem szeretettel várja a pihenni, kikapcsolódni vágyó embereket, vadász-horgász turistákat és az átutazó kedves vendégeket.

5836 Dombegyház, Aradi u. 99.
Tel.: (70) 779 8409

Csatolmány(ok):